Vialand

269.00₺ 249.00₺

“Vialand Tema Park günlük biletleri size sınırsız eğlencenin kapılarını açıyor. Kampanyalı Fiyatlar sadece T.C Vatandaşı misafirlerimiz için geçerlidir.
 

Detaylı Açıklama
AÇILIŞ KAPANIŞ SAATLERİ

AĞUSTOS

Hafta İçi = 11:00 – 21:00

Hafta Sonu = 11:00 – 21:00

Koronavirüs (Covid-19) Bilgilendirme

Güvenlik Önlemleri

Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, siz kıymetli misafirlerimizi korumak için gerekli bütün dezenfeksiyon işlemlerini yaptık ve Park içerisinde aralıklarla el temizleme üniteleri yerleştirdik.

Misafir Gereksinimleri

Sosyal mesafe kurallarına uygun bir deneyim yaşatmak üzerine gerekli çalışmaları yaptık. Park içerisinde, gişelerde ve ünitelerde güvenli mesafeyi korumak için yeterli bir alan sağladık. İlgili noktalara sosyal mesafe yönergeleri, işaretler yerleştirdik.

Sağlığınız ve güvenliğiniz için alınmış tüm önlemlere uymanız sizin ve toplumsal refahımız için önceliklidir. Söz konusu önlemlere uyulmadığı takdirde misafirlerimizin parkımızı terk etmesini talep etme hakkımızı saklı tutarız.
 

Riskin Kabulü

Riski en aza indirgemeyi amaçlayarak uyguladığımız tüm önlemler siz değerli misafirlerimiz ve ekibimiz içindir. Bu nedenle virüse karşı korunmak hepimizin sorumluluğundadır.

 

1. VIALAND Tema Park günlük giriş biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayır oyunları, Kurutucu, Hediyelik Eşya, Yeme & İçme ve Fotoğraf Servisi bilet fiyatına dahil olmayıp, ayrı ücrete tabidir. 

2. VIALAND Tema Park içindeki eğlence ünitelerinin faaliyeti hava koşullarından ve bakım çalışmalarından etkilenebilir. Gün içinde VIALAND Tema Park içinde bulunan ve teknik bakım nedeniyle kapanan ünitelerimizle ilgili Tema Park görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

3. VIALAND Tema Park biletleri için, bilet iade ve iptal işlemi yapılamaz.

4. VIALAND Tema Park alanına yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmek yasaktır.

5. VIALAND Tema Park’a parlayıcı madde, silahlı, kesici ve patlayıcı nesneler getirmek yasaktır.

6. VIALAND Tema Park’a evcil hayvan getirmek yasaktır.

7. Ziyaretçilere tehlike ve/veya görevlilere engel arz edebilecek, frizbi, top ve benzeri nesnelerin, ayrıca yaya trafiğini etkileyebilecek scooter, kaykay, bisiklet, tekerlekli paten ve benzeri ekipmanların getirilmesi yasaktır.

8. Sigara içmeye izin verilmeyen alanlarda aykırı davranışlarla ilgili cezai işlem 4207 Sayılı Kanun ve İlgili Kanunlara istinaden belirtilmiştir.

9. VIALAND Tema Park Yönetimi ya da yönetimin yetkilendirdiği kişi/kişiler hırsızlık, saldırgan tavırlar, tüm park kurallarına karşı bulunma hali, bekleme sırasında öne geçme hatalarından dolayı, belirtilen güvenlik kurallarına uymama neticesinde VIALAND Tema Park içerisindeki huzur ve güvenliğin tehlikeye girmesi durumunda, ziyaretçilerin parka girişlerini engelleme ve/veya parktan uzaklaştırma hakkına sahiptir.

10. Tarafınızdan çekilen tüm fotoğraflar, alınan video ve ses kayıtları sadece özel kullanımınız içindir. Yazılı iznimiz olmadan, bunların ticari kullanımı, ticari amaçla çoğaltımı veya üretimi kesinlikle yasaktır.

11. Güvenlik nedenleri ile parkımız kamera sistemi ile izlenmektedir.

12. Eğlence üniteleri, her zaman belirli bir risk taşır. Katılımınız ile sağduyulu bir kişinin farkında olması gereken doğal riskleri kabul etmiş bulunuyorsunuz. Eğlence ünitelerini kullanırken, bunu bir karar verme egzersizi olarak görüp, doğru davranış sergilemelisiniz. Ünitelerde yer alan yazılı uyarı ve sınırlamalara ve görevlilerin sözlü uyarılarına uymanız zorunludur.

13. Refakatçiler beraberindeki kişilerden sorumludurlar ve 15 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez. 15 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından küçük olamaz.

14. Eğlence alanındaki, 1 yaşından küçük çocuklar, tren dışında hiçbir eğlence aletine binemezler.

15. Tüm ünitelerde, güvenliğiniz ve konforunuz için, sağlık durumu, kilo, boy, yaş ve refakatçi gerekliliği gibi sınırlamalar bulunur. 

16. Ziyaretçilerin sağlık durumu iyi olmalı ve herhangi potansiyel tıbbi olumsuzluklardan muaf olmalıdır. Eğer sağlığınızla ilgili belirsizlik, ruhsal, bedensel ve kronik problemler yaşıyorsanız doktor tavsiyesi alınız. Engelli misafirlerimiz için web sitemizdeki Engelli Politikamız’a bakınız veya çağrı merkezinden bilgi alınız. 0850 210 85 63

17. Ziyaretçilerin, kalp rahatsızlıkları, sırt, boyun/ense rahatsızlıkları, alınmamış dikişleri ve yüksek tansiyon gibi rahatsızlıkları bulunmamalıdır.

18. Bunların dışında, özel kısıtlamalar kural tabelalarında gösterilmiştir ve görevliler tarafından kontrol edilmektedir. Bu kısıtlamalara dikkat ediniz ve uyunuz. 

19. Tema Parka uygun ayakkabı giyilmesi tavsiye edilmektedir.

20. Biletler orijinal olmalı, üzerinde veriliş tarihi bulunmalı ve bu tarihten önce ibraz edilmiş olmalıdırlar. Görevli gerektiğinde kimlik ve eşleşen imza isteğinde bulunabilir. Biletinizi/faturanızı ziyaret sonuna kadar yanınızdan ayırmayınız. Sahte bilet veya hileli kullanım ile ilgili kanuni işlem yapılacaktır. 

21. Değerli eşyaların sorumluluğu ziyaretçiye aittir. Ücretli kilitli emanet dolapları mevcuttur.

22. Güvenlik önlemi çerçevesinde, selfie çubuklarının düşürülme ve çevrede bulunan ziyaretçilere zarar verme ihtimaline karşın VIALAND Tema Park ünitelerinde selfie çubuğu kullanımı yasaktır.

23. Satılan bir bilet başkasına devredilemez ve tekrar satılamaz.

24. Sosyal medya kampanyalar ve etkinlik ve fuar organizasyonların da hediye edilen biletler başka birine para karşılığında satılamaz ya da sosyal medya mecraları ve online üzerinden satışa sunulamaz. Sunulan biletler iptal edilir.

Tatiliniz Güvende Güvenen milyonlar arasına katılın
Güvenli Turizm Sizin için Tüm Önlemleri Aldık
Fiyat Farkı İade Garantisi Detaylar için Tıklayınız
Taksit Avantajı 12 taksit ile satın alma imkanı
tursab